BİZ KİMİZ

Kurucumuz, Kuruluşumuz, Eğitmenlerimiz, Başarılarımız ve Kurslarımız Hakkında Herşey...

12 Seneye Neler Sığdırdık?

BİNLERCE MEZUN

YÜKSEK İSTİHDAM ORANI

YILLARIN TECRÜBESİ

YÜZLERCE REFERANS

%98 BAŞARI ORANI

EN BAŞARILI KURUM

Biz Kimiz ?

Kuruluşumuzdan bu yana biz...

1999 Yılından bu yana Denizli ilinde güvenlik sektöründe faaliyetlerine devam eden Kurucumuz NİHAT ÇAVUŞOĞLU 2004 yılında yürürlüğe giren 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve Uygulama Yönetmeliklerinin hemen ardından, yasa öncesi Denizli'de faaliyet gösterdiği DAK Güvenlik Denizli Şube Müdürlüğü göreviyle beraber "Denizli'nin yerel şirketi; Denizli'den ulusallaşacak" sloganı ile yola çıkarak 13.03.2006 Tarihinde DENİZLİ ÖZEL GÜVENLİK OKULU'nu kurdu. Beraberindeki takım arkadaşları ile yola çıkan ve ilk çalışma günlerinden bu yana, Genel Kolluk mensubu eğitmenlerininde katkılarıyla %98 sınav başarısı gibi ulaşılmaz bir düzeye ulaşan okulumuz sektörün aranılan eğitim kurumu konumuna geldi.Okulumuzun açıldığı günden bu güne kadar mezun ettiğimiz binlerce öğrencimiz, aldıkları üst düzey eğitim sonucunda ülkemizin seçkin kuruluşlarında Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmaktadır.

kurucu

Online Kursiyer Başvuru
Formu

0 258 263 61 63

okul@denizliguvenlik.com

KURUCUMUZ

nihatcavusoglu
04 HAZİRAN 1957 yılında Kavakbaşı köyü,Akköy ilçesi,DENİZLİ'de doğmuştur. İlkokulu,ortaokulu ve liseyi Denizli'de okumuştur. 1974 yılında Denizli Lisesinden mezun olduktan sonra 1974-1975 yılları arasında Hava Eğitim Komutanlığı Gaziemir /İZMİR' de okudu ve 1976 yılında 15'nci Füze Üs Komutanlığı Alemdağ/İSTABUL'a tayin olmuştur. Astsubaylığı süresince Karargah Bölük Komutanlığı, Hizmet Kıta Komutanlığı, Emir subaylığı(6 yıl), Kalander Orduevinde Restaurant ve Hizmet Bölük Komutanlığı olmak üzere çeşitli görevlerde çalışmıştır. 22 Yıllık görev süresinin ardından 1997 yılında emekli olmuştur. 2 yıl Denizli'de kendi kurduğu NİHAL TEKSTİL LTD.ŞTİ.ni işlettikten sonra hisselerini devretmiş ve 1999 yılından itibaren Özel Güvenlik Hizmetlerinde Denizli ilindeki EGS PARK bünyesinde görev yapmış, 3 güvenlik şirketinin 3 yıl süre ile DENİZLİ bölge müdürlüğünü üstlenmiştir. 2006 yılında DENİZLİ ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ ni kurarak Özel güvenlik personeli yetiştirmeye başlamıştır. Amacı doğru ve kurumsal işler yapmak olan Nihat ÇAVUŞOĞLU bundan sonra da bu yolda devam edecektir.
Vizyonumuz sektörde ilk tercih olmak; en iyi hizmet, en iyi ekip ve ekipman kalitesini yakalayarak uluslararası başarı standartlarında eğitim vermektir.
Güvenliğinizin bize emanet olduğunu biliyoruz.
İşte tam da bu yüzden her biri alanında uzman dinamik eğitmen kadromuzla vicdani değerlere sahip, etik, disiplinli güvenilir öğrenciler yetiştiriyoruz.

Profesyonel Eğitmen Kadromuz

Alanında uzman eğitmenlerimiz %98 Başarı oranıyla Türkiye'de yakalanması güç bir başarı oranı elde etmişlerdir.

necmiyeyalabik

Necmiye Yalabık

YÖNETİCİ

cagriayten

Çağrı Ayten

Güvenlik Sistemleri Eğitmeni

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

enginyildiz

Engin Yıldız

Özel Güvenlik Hukuku Eğitmeni

AVUKAT

fikretapatay

Fikret Apatay

Güvenlik Tedbirleri Eğitmeni

EMEKLİ ASTSUBAY KADEMELİ KIDEMLİ BAŞÇAVUŞ

hasantosun

Hasan Tosun

Temel İlk Yardım Eğitmeni

DOKTOR

oktaymenekli

Oktay Menekli

Etkili İletişim Uzmanı

İLETİŞİM UZMANI

saituygur

Sait Uygur

Kişi Koruma Eğitmeni

EMEKLİ JANDARMA ASTSUBAY KIDEMLİ BAŞÇAVUŞ

senolcomak

Şenol Çomak

Silah Eğitmeni

EMEKLİ PİYADE 2. KADEMELİ KIDEMLİ BAŞÇAVUŞ

ibrahimparliyan

İbrahim Parlıyan

Kalabalık Yönetimi ve Silah Eğitmeni

EMEKLİ 1.SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ

ismailsay

İsmail Şay

Yangın Eğitimi

EMEKLİ ASTSUBAY KIDEMLİ BAŞÇAVUŞ

melihcansehim

Melihcan Sehim

Etkili İletişim Eğitmeni

İLETİŞİM UZMANI

2017 Projekod Yazılım