Telefon : 0 258 263 61 63 | Email: okul@denizliguvenlik.com

Hizmetlerimiz

Eğitimlerimiz; sınav takvimimiz, gerekli evraklar ve dokümantasyon...

Yeni Dönem Eğitimlerimiz Başladı !

Teorik ve uygulamalı eğitimlerimizi tekrar dersleri ve deneme sınavlarıyla destekliyoruz.

Özel Güvenlik Hukuku, Etkili İletişim, Silah Bilgisi ve Atış, Etkili İletişim, Kalabalık Yönetimi ve Silah Bilgisi, Güvenlik Sistemleri, Genel Kollukla İlişkiler, Güvenlik Tedbirleri Temel İlk Yardım, Kişi Koruma ve Yangın eğitimleriyle gerçek hayatta karşılaşılabilecek tüm risklere karşı tam donanımlı özel güvenlik görevlileri yetiştiriyoruz.

silahsiz_sertifika

Silahsız Eğitim

Silahsız eğitim için 18 yaşını doldurmuş ve en az ilköğretim (8 yıllık) mezun olmanız gerekmektedir. Silahsız güvenlik eğitimi 100 saattir. Silahsız kursiyerler sınavdan 60 puan aldıklarında başarılı sayılırlar. Sınavda başarılı sayılmayanlar 1 yıl içerisinde birbirini takip eden 3 sınava daha katılabilirler.

silahsiz_sertifika

Silahlı Eğitim

Silahlı eğitim için 21 yaşını doldurmuş ve en az lise mezunu olmak gerekmektedir. Silahlı güvenlik eğitimi 120 saattir. Kursun sonunda silahlı kursiyerler 25 adet fişek ile eğitim atışı yaparlar. Atışlar 15 metreden 25 adet fişek kullanılarak yapılır. En az 15 adet fişeği hedefe isabet ettirmek gerekmektedir. Atışta başarılı olamayan kursiyerler başarılı oluncaya kadar eğitim atışına katılırlar. Silahlı kursiyerler yazılı ve uygulamalı sınavdan 60 puan aldıklarında başarılı sayılırlar. Sınavda başarılı sayılmayanlar 1 yıl içerisinde birbirini takip eden 3 sınava daha katılabilirler.

silahsiz_sertifika

Yenileme Eğitimi

Yenileme eğitimleri 5 yılda bir kez yapılmaktadır. Kimlik kartlarının iptal olmaması için tüm özel güvenlik görevlileri yenileme eğitimi almak zorundadırlar. Eğitimlerde silahsız personele 50 saat yenileme eğitimi verilmektedir. Silahlı personele 50 saat yenileme, 10 saat silah eğitimi olmak üzere toplam 60 saat eğitim verilmektedir. Yenileme eğitimleri sonunda personeller sınava tabi tutulurlar.

silahsiz_sertifika

Silah Eğitimi

Silah eğitimi silahsız özel güvenlik kimliklerini silahlıya çevirmek için alınması zorunlu olan bir eğitimdir. Silah eğitimi 20 saattir. Kursun sonunda kursiyerler 25 adet fişek ile eğitim atışı yaparlar. Atışlar 15 metreden 25 adet fişek kullanılarak yapılır. En az 15 adet fişeği hedefe isabet ettirmek gerekmektedir. Atışta başarılı olamayan kursiyerler başarılı oluncaya kadar eğitim atışına katılırlar.

SINAV TARİHLERİ AÇIKLANDI

Eğitim Standartları

İnformal Eğitim
Formal Eğitim
Hizmet İçi Eğitim
İleri Hizmet İçi Eğitim

Sık Sorulan Sorular

Kurs süresi ne kadar?

Temel silahlı eğitimler yoğun program 3 hafta sürmektedir.

Temel silahsız eğitimler yoğun program 3 hafta sürmektedir.

Sertifika geçerlilik süresi nedir?

Sertifika alındığı tarihten itibaren geçerlilik süresi 5 yıldır.

Sertifika yenileme sınavına hazırlık yine kurumumuz tarafından verilen derslerle sağlanır.

Kaç sınav hakkım var?

Toplam 4 sınav hakkınız bulunmaktadır.

Gireceğiniz ilk sınavın ücreti kurumumuz tarafından karşılanmaktadır.

Devamsızlık süresi nedir?

Temel silahlı eğitimlerimiz için kurs devamsızlık süresi 12 saattir.

Temel silahsız eğitimlerimiz için devamsızlık süresi 10 saattir.

Online Kursiyer Başvuru
Formu

0 258 263 61 63

okul@denizliguvenlik.com
2024 Projekod Yazılım